"Забытые пьесы 1920—1930-х годов"
210.00 грн

Забытые пьесы 1920—1930-х годов

Составитель В. Гудкова
Татьяна Майская «Россия №2». Иван Саркизов-Серазини «Сочувствующий». Александра Воинова (Сант-Элли) «Акулина Петрова». Александр Поповский «Товарищ Цацкин и Ко». Владимир Киршон и Андрей Успенский «Константин Терехин (Ржавчина)». Василий Шкваркин «Лира напрокат». Дмитрий Чижевский «Сусанна Борисовна». Александр Завалишин «Партбилет». Александр Афиногенов «Ложь».

Збірка продовжує проект, розпочатий монографією В. Гудкової «Рождение советских сюжетов: типология отечественной драмы 1920—1930-х годов». До антології увійшли драматичні тексти, тематичний та проблемний репертуар яких, з точки зору укладача, є найбільш репрезентативним для уявлення про історико-культурну ситуацію періоду. Частина з п'єс вперше виходить друком, частина з них вийшла у світ лише у 20-ті і з того часу ніколи не передруковувалися.

Обговорення (0)

Бажаєте додати коментар? Тільки зареєстровані користувачі можуть брати участь в обговореннях. Будь ласка, заповніть форму реєстрації користувача.

Якщо Вас вже зареєстровано, введіть Ваші логін та пароль у відповідні поля форми "вхід користувача" й натисніть кнопку "увійти".